Opinie o Nas

Schematy wykorzystania urządzeń

W dziale tym na podstawie przykładowych schematów przedstawiamy urządzenia wspomagające obsługę klienta oraz ich zastosowanie w praktyce. Wybierz interesujący Cię profil działalności:

Schemat działania placówki handlowejSklepy

  • mały sklep  - średnio 1-2 stanowiska sprzedaży, obsługa średnio do 300 paragonów / dzień
  • sklep średniej wielkości - średnio do 5 stanowisk sprzedaży, obsługa średnio 300-500 paragonów / dzień
  • duży sklep - średnio 3-5 stanowisk sprzedaży i więcej, w pełni skomputeryzowanych, nastawiony na bardzo szybką obsługę klienta, wykorzystujący najnowsze rozwiązania dedykowane do obsługi placówek handlowych, w tym również obsługę sieci sklepów
Schematy wykorzystania urządzeń i oprogramowania w lokalach gastronomiczno-hotelowychLokale gastronomiczno-hotelowe

  • lokal gastronomiczny - sprzedający na rachunkach otwartych lub typu fast-food, z obsługą kilku kelnerów/barmanów, realizujący zamówienia z baru i/lub kuchni
  • hotel - obsługa recepcji hotelowej (rezerwacje, meldunki, obciążenia pobytu gości), obsługa restauracji lub pubu hotelowego wraz z realizacją zamówień z baru i kuchni, obsługa SPA


Wybierając z powyższej listy interesującą Cię branżę oraz rodzaj obiektu, zobaczysz w postaci graficznej na przykładzie schematów, sposoby wykorzystania urządzeń oraz dowiesz się jak rozbudować swoją placówkę o dodatkowe urządzenia wspomagające pracę personelu oraz zwiększające kontrolę właściciela m.in. nad stanami magazynowymi produktów.

Wszystkie przedstawione schematy działania to tylko przykłady wykorzystania urządzeń. Każdy użytkownik może wykorzystać w swojej placówce produkty z wybranych przez siebie kategorii, bądź rozbudować ich działanie o inne nie zaprezentowane tu funkcje i możliwości.

Jeżeli potrzebujecie Państwo pomocy w doborze sprzętu lub oprogramowania, lub jesteście zainteresowani bezpłatną prezentacją dowolnego systemu, to prosimy o kontakt z naszym działem handlowym. Nasi handlowcy pomogą dobrać odpowiedni sprzęt i oprogramowanie, stosownie do Państwa potrzeb. Zapraszamy również do skorzystania z bezpłatnej prezentacji dowolnego programu, która może się odbyć u Państwa w firmie lub siedzibie firmy SEGAL.

Zobacz także

  • Poradnik doboru urządzeń
  • Przepisy fiskalne
  • Usługi, instalacje i wdrożenia
  • Pobierz wersję DEMO programów

Aktualności

Kasa fiskalna za 100 zł?

Czy można kupić kasę fiskalną za 100 zł? Sprawdź jaki jest realny koszt zakupu kasy fiskalnej...

więcej »

Jak odzyskać 700zł zwrotu za zakup kasy fiskalnej

Planujesz zakup nowego urządzenia fiskalnego, kasę fiskalną lub drukarkę fiskalną? Pamiętaj że jeżeli jest to Twój pierwszy zakup urządzenia fiskalnego (pierwszy na dany nr NIP), to przysługuje Ci 90% zwrotu przy czym nie więcej niż 700 zł.

więcej »

Zakup kasy fiskalnej - od czego zacząć?

Kupując u nas kasę lub drukarkę fiskalną, otrzymasz bezpłatną pomoc w załatwieniu wszystkich niezbędnych formalności od zakupu po zwrot 90% wartości urządzenia wypłacanego przez Urząd Skarbowy.

więcej »

Obsługujemy sieci

Click Shop | Hosting home.pl