Opinie o Nas
Masz pytania? Zadzwoń!

(+48) 77 457 75 99 lub NAPISZ DO NAS

 
Artykuły
Zobacz wszystkie artykuły...
Jak wyszukać paragony z NIP nabywcy?

Jak wyszukać paragony z NIP nabywcy na kasie fiskalnej?

Użytkownicy kas firmy NOVITUS oraz DATECS, którzy muszą raportować do JPK paragony z NIP nabywcy, stanowiące tzw. uproszczone faktury VAT mogą teraz skorzystać z bezpłatnego programu Novitus PMBrowser w wersji 1.6.6 oraz Datecs OKE 3.3.0

NIP nabywcy na paragonie

1 września 2019r weszła w życie nowelizacja ustawy o podatku VAT oraz kilku innych ustaw. Ustawa obowiązuje od 1 stycznia 2020r i mówi, że sprzedawca będzie mógł wystawić fakturę do paragonu, tylko dla paragonów z wydrukowanym NIP-em nabywcy. 

Nowości
Zamek autonomiczny na kartę / kod / odcisk palca - e-LOCK BT601
Zamek autonomiczny na kartę / kod / odcisk palca - e-LOCK BT601
1 709,70 zł 1 463,70 zł 1 390,00 zł 1 190,00 zł
ACLAS KOS_ON - Kasa ONLINE
ACLAS KOS_ON - Kasa ONLINE
1 351,77 zł 1 099,00 zł

Dwustronny kontroler wejścia / przejścia - Be-Tech MJM-02

Dostępność: wycofany z oferty
Cena brutto: 2 829,00 zł 2829.00
Cena netto: 2 300,00 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena średnia: 5
Producent: Be-Tech
Kod produktu: BeTech MJM02

Opis

Największe zalety:
 • obustronna kontrola przejścia/wejścia do pomieszczeń
 • obsługa kart Mifare 13,56 MHz
 • sterowanie elektrozaczepem bądź elektrozworą w drzwiach
 • światowej klasy producent firma Be-Tech
 • montaż natynkowy
 • wbudowany akumulator podtrzymujący pracę
 • zapamiętuje do 400 zdarzeń
 • możliwość połączenia z centralką przeciwpożarową
 • działa w "systemie jednego klucza"
Typowe zastosowanie:
 • obustronne wejście/przejście do pomieszczeń
 • wejście/wyjście do pomieszczeń typu SPA, basen i wszędzie tam gdzie nie ma możliwości zastosowania typowego zamka na drzwi np. drzwi aluminiowe, szklane, itp.
Zobacz również:
 • Poradnik zakupow
 • Drukarki fiskalne
 • Terminale POS
 • Drukarki bonowe
 • Usługi
 • Pagery
 • Schemat zastosowania

Be-Tech MJM-02 to dwustronny kontroler wejścia/przejścia , umożliwiający obustronne kontrolowanie drzwi do wybranych pomieszczeń, np. wejście do SPA. Po każdej stronie drzwi umieszczamy po jednym kontrolerze, uprawiającym do otwarcia drzwi tylko dla osób posiadających kartę z ważnymi uprawnieniami. Kontrolery sterują drzwiami poprzez elektrozaczep bądź elektrozworę oraz centralkę sterującą wraz z podtrzymaniem bateryjnym, zapewniając pracę nawet w wyniku braku zasilania. Centralka sterująca umożliwia połączenie z centralką przeciwpożarową na obiekcie i np. automatyczne otwarcie kontrolowanych drzwi w razie pożaru (styki NO/NC). 

Kontrolery zasilane są z centralki sterującej (wchodzącej w skład zestawu) napięciem 12V i przystosowane do sterowania elektrozaczepem bądź elektrozworą w drzwiach. Przyłożenie karty do kontrolera powoduje otwarcie elektrozwory/elektrozaczepu i otwarcie drzwi. Wszystkie otwarcia rejestrowane są w pamięci urządzenia, które potrafi zapamiętać 400 ostatnich zdarzeń. W razie potrzeby w prosty i szybki sposób można odczytać przez kogo i o której godzinie dana strefa była otwierana. Zalecany do kontrolowana np. wejścia / wyjścia ze strefy SPA.

W skład zestawu wchodzą 2 kontrolery dostępu na karty zbliżeniowe, które mogą sterować 1 drzwiami po obu stronach (wejście/wyjście), bądź 2 niezależnymi drzwiami (wejście do 2 różnych pomieszczeń).

Ze względu na brak zabezpieczeń na warunki atmosferyczne i wilgoć, Be-Tech MJM-02 zalecany jest do stosowania tylko wewnątrz pomieszczeń. Do zastosowań na zewnątrz obiektu wykorzystaj Be-Tech MJM-2700.

Be-Tech MJM-02 wchodzi w skład szerokiej gamy produktów firmy Be-Tech, tj. kontrolery dostępu do budynku, dostęp do windy dla uprawnionych, zamki hotelowe, włączniki prądu na kartę w pokojach hotelowych, szafki basenowe na karty, sejfy w pokojach, itp. Zastosowanie tych produktów w obiekcie zapewnia pracę w systemie jednego klucza, tzn. że uprawniony personel bądź gość hotelowy może za pomocą jednej karty korzystać z wszystkich bądź tylko wydzielonych stref/pomieszczeń/urządzeń.

Standard Mifare jest bardzo popularny dzięki czemu inne produkty takie jak karty logowania kelnerów do sytemu sprzedaży, bądź rejestracja czasu pracy pracowników mogą wykorzystywać te same karty. Jedna karta dla pracownika = nieograniczone możliwości poruszania się po obiekcie.

Burj Al Arab HotelBe-Tech to światowej klasy producent m.in. zamków i kontrolerów dostępu dedykowanych dla obiektów hotelowych, a jakość potwierdzona jest okazałą listą referencyjną zawierającą m.in. tak prestiżowe hotele jak Burj Al Arab, Hilton, Marriott, Starwood, Best Western, IBIS i wiele innych. Pobierz katalog produktów Be-Tech dostępny na dole strony i sprawdź szerszą listę referencyjną. Znajdziesz w nim również inne produkty wchodzące w skład systemu jednego klucza, tj. kontrolery dostępu, zamki hotelowe, sejfy, włącznik prądu, zamki do szafek, itp.

Zasada działania

 1. Wejście do pomieszczenia - w celu wejścia/wyjścia z kontrolowanej strefy należy przyłożyć kartę do czytnika/kontrolera. W przypadku posiadania odpowiednich uprawnień kontroler zwolni elektrozaczep bądź elektrozworę w drzwiach udostępniając wejście lub wyjście z pomieszczenia.
 2. Automatyczna blokada drzwi - po ok. 5 sek. od przyłożenia karty uprawniającej do wejścia drzwi są ponownie blokowane. Drzwi są zablokowane do czasu kolejnego przyłożenia karty uprawniającej do wstępu
 3. Odczyt zdarzeń -  kontroler zapisuje automatycznie 400 ostatnich zdarzeń z datą i godziną otwarcia oraz identyfikatorem karty którą był otwierany. W razie potrzeby można łatwo przeanalizować kto i kiedy wchodził do danego pomieszczenia

Montaż

Montaż odbywa się natynkowo np. na ścianie bądź futrynie po obu stronach drzwi. Wymagane jest doprowadzenie zasilania 12V do kontrolera oraz przewodów sterujących elektrozaczepu badź elektrozwory do kontrolera.

Dane techniczne

Rodzaj stosowanych kart karty zbliżeniowe
Wygląd zamka styl klasyczny
Standard kart MIFARE 13,56 MHz
Obszar zastosowań wewnątrz obiektu
Prąd obciążenia Wyjście przekaźnikowe max 3A / 12 V DC
Odległość odczytu karty ok. 3 cm
Szybkość odczytu < 1 sek
Pamięć zdarzeń 400 zdarzeń / godzina otworzenia drzwi + identyfikator karty
Zasilanie 12 V DC / podtrzymanie akumulatorowe 7000 mAh
Wymiary 111 x 94 x 39 mm
Materiał wykonania tworzywo sztuczne / kolor czarny
Gwarancja 24 m-ce

Akcesoria dodatkowe

Opinie o produkcie (0)

Co wybrać
 

Nie wiesz który produkt wybrać?

Skorzystaj z przygotowanego poradnika, w którym opisano najistotniejsze różnice między produktami oraz praktyczne wskazówki dla kupujących. Dowiesz się na co zwracać uwagę przy zakupie m.in. kasy fiskalnej, wagi sklepowej oraz innych produktów z naszej oferty.

zobacz więcej Poradnik kupującego

 

Chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl